inta-ruskule-31b42137

Arvien vairāk mainās cilvēku iekšējās prasības pēc attīstības un līdzsvara starp darbu un privāto dzīvi. Arvien noteiktāk par galveno vērtību top vēlamā nodarbošanās - tā, kurā saskata jēgu un gūst gandarījumu. Gandarījumu sniedz tie darbības veidi, kuros mēs katrs varam pielietot savas stiprās puses, attīstīties un darīt to, kas saskan ar mūsu vērtībām.    

Vebināra mērķis: sniegt teorētiskas zināšanas un praktiskas iemaņas stipro pušu un izaugsmes potenciāla noteikšanai. Likt dalībniekiem paskatīties uz savu esošo nodarbošanos un nodefinēt profesionālās attīstības mērķi.

Ieguvumi:

  • pārliecību par sevi: "Es zinu, es varu!"
  • zināšanas par to, kas ir stiprās puses, potenciāls un kā to atpazīt;
  • labāka sevis iepazīšana, kas turpmāk palīdzēs veiksmīgāk virzīties karjerā un prezentēt sevi;
  • iegūta informācija par praktiskām metodēm, kuras varēs pielietot turpmāk;
  • laiks sev, iespēja analizēt savu esošo situāciju.

Mērķauditorija: tie, kas uzskata, ka profesionālā attīstība ir efektīvāka caur stipro pušu izmantošanu, tie kas vēlas atrast vai pārvērtēt savu nodarbošanos, kuriem ir aktuāls karjeras maiņas jautājums, tie, kuriem ir svarīga individuālā un komandas izaugsme.

Datums un laiks: 21.marts 10:00 - 11:30

Ilgums: 1,5h

Darba metode: lekcija, individuāli praktiskie uzdevumi, atbildes uz jautājumiem.

Dalības maksa: 45 EUR (bez PVN) 

Vebinārs notiks tiešsaistē. Sagatavojieties, lai varat veikt pierakstus un pildīt praktiskos uzdevumiem. Tiešsaistes links jums tiks nosūtīts e-pastā.

Vebināru var realizēt korporatīvi un pieskaņot uzņēmuma specifikai un vajadzībām.   

Pieteikuma forma vebināram:

PĀRVĒRTĒ SAVU NODARBOŠANOS

Lūdzu ievadiet informāciju par vebināra dalībnieku un rekvizītus rēķina izrakstīšanai. Rēķins apmaksai tiks nosūtīts uz norādīto e-pastu.Verification: 762ca2c502fa4253